Ettevõttest

Valtsimees OÜ on 2011. aastal loodud ehitusettevõte, mis on spetsialiseerunud valtsplekk-katuste ehitusele. Kuigi ettevõttel on olemas ka vajalikud litsentsid, oskused ning teadmised üldehituse vallas, on peamine eesmärk siiski pakkuda tipptasemel valtskatuste ehitusteenust kõikjal Eestis (eelistatumad piirkonnad on Harjumaa ja Viljandimaa).

Valtsimees OÜ meistril, ehitusinseneri haridusega Kalvi Kondiol on kogemusi valtskatuste vallas juba 20 aasta jagu, enamik ajast on katuseid tehtud Soomes, Helsinki vanalinna piirkonnas. Sealseid katuseid iseloomustab eriti suur keerukusaste – korstnate, neelude, vintskappide ning muude erikaldeliste murrangutega katusemaastik on loonud hea põhja ja andnud suurepärase koolituse saamaks hakkama mistahes katustel. Tehtud töödest leiad infot siit.

Valtsimees OÜ on üks hinnatumatest ettevõtetest valtskatuste vallas – Kalvi Kondio on osalenud nii ehitusplekksepa kutsestandardi loomisel kui ka koostanud ülikooli lõputööna abimaterjali ehitusplekkseppadele õppeks. Lisaks on ta omandanud ka ehitusplekksepa taseme 4 (meistritase).Valtsimees OÜ-l on ehitus- ning muinsuskaitse litsents. Läbitud on ka koolitus Leedus, kus on omandatud teadmised ning oskused titaantsingist valtskatuste ehitusest (Rheinzink täistsingist katused – www.rheinzink.com).

Valtsimees OÜ poolt pakutavaid teenuseid vaata lähemalt siit.